Rudolf Jelínek Hruška Moravská 40% 1l

Kód: 402
Neohodnotené
€13,49 €11,24 bez DPH
Skladom (2 ks)
Možnosti doručenia

Rudolf Jelínek Moravská Hruška je nielen skvelým spoločníkom na oslavách a špeciálnych príležitostiach, ale aj ideálnym darčekom pre tých, ktorí si potrpia na tradičné a kvalitné produkty. Tak neváhajte a ochutnajte túto lahodnú liehovinu, ktorá vám ponúka jedinečný zážitok plný ovocnej chuti a moravskej tradície.

  • Hrušky

Detailné informácie

Bezpečne zabalený tovar proti poškodeniu
Bezpečne zabalený tovar
proti poškodeniu
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa (DPD)
pri prijatí objednávky do 12:00
Doprava zdarma
Doprava a darček zdarma
pre objednávky nad 150 €
Obchod Spiritalco 17. novembra 126, 08001 Prešov
Predajňa
Nákup a osobný odber v Prešove

Podrobný popis

Táto tradičná liehovina je majstrovským dielom, vytvoreným z jemného liehu, hruškového destilátu a arómy. Jej výroba je založená na starobylom recepte, ktorý bol prenesený z generácie na generáciu a zdokonalený do najmenších detailov. Vďaka tomu sa Rudolf Jelínek Moravská Hruška stala synonymom pre kvalitu a chuť, ktorú si zamilujete na prvý ťah.

Chuť

Vôňa a chuť - hrušky

Dodatočné parametre

Kategória: Liehoviny
Hmotnosť: 2.19 kg
Krajina: Česká republika
Objem: 1 l
Obsah alkoholu: 40 %
EAN: 8594000870647
Jednotková cena:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Logo spoločnosti | R JELÍNEK - SK

HISTÓRIA ZNAČKY RUDOLF JELÍNEK

Spoločnosť RUDOLF JELÍNEK nadväzuje na viac ako 400-ročnú tradíciu výroby destilátov na Valašsku. Prvý písomný doklad o existencii pálenice sa nachádza v urbári vizovického panstva z roku 1585, aj keď sa vzťahuje na neskoršiu dobu (polovica 17. storočia). V tej dobe sa pálilo z pivných odpadkov, neskôr sa k nim pridalo obilie, z ktorého sa potom vyrábala žitná pálenka.

Keďže sa vo Vizoviciach vďaka priaznivým klimatickým podmienkam mimoriadne darí ovocným stromom, predovšetkým slivkám, začala sa tu v polovici 18. storočia vyrábať slivovica. Najväčší rozmach výroby nastal v polovici 19. storočia, keď výroba slivovice vďaka štátnym prémiám získala na význame. Do tohto obdobia sa datuje aj vznik spoločnosti RUDOLF JELÍNEK.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz