Ron Quorhum

Rums Quorhum, Rums Dominican Republic - Whiskies du Monde

HISTÓRIA ZNAČKY RON QUORHUM

Túto značku rumov vyrába spoločnosť OLIVER & OLIVER. Je to rodinný podnik s kubánskymi koreňmi, ktorý sídli v Dominikánskej republike a špecializuje sa na výrobu a marketing remeselných špičkových rumov. Každá z ich prémiových značiek je jedinečná. Väčšina značiek je vytvorená v obmedzených a číslovaných edíciách pre ich klientov. Ich spoločnosť je známa oddanosťou a odhodlaním, ktoré vkladajú do každej fľaše, ktorú ponúkajú znalcom a spotrebiteľom.

Inovatívny a unikátny proces trojitého zrenia je odvodený od tradičnej španielskej metódy solera. Používajú starostlivo vybrané destiláty z cukrovej trstiny, ktoré sú hydratované, zreté a formulované tak, aby sa stali materskými rumami, ktoré tvoria základ ich remeselného výrobného procesu. Všetky rumy sú ručne plnené do fliaš, etiketované a číslované vyškolenými remeselníkmi. Minimálne dvakrát ročne sa vyberajú materské rumy, ktoré budú použité v nasledujúcom roku, pričom sa vyťaží až 75 % obsahu sudov.

Týmto spôsobom spoločnosť OLIVER & OLIVER prezentuje svoju vášeň a starostlivosť voči výrobe kvalitných rumov, ktoré si získali rešpekt a obdiv medzi rumovými znalcami.

1 položiek celkom
950 1 ron quorhum solera 23 40 0 7l
€49,39
950

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz