Ron Quorhum Solera 23 40% 0,7l

Kód: 950
Neohodnotené
Značka: Ron Quorhum
€49,39 €41,16 bez DPH
Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia

Rodinné bohatstvo sa môže prejaviť v rôznych formách. V prípade rodiny Oliver je to v podobe troch tisíc sudov, ktoré obsahujú šesťsto tisíc litrov vynikajúceho rumu. Tieto sudové poklady slúžia ako základ pre vytváranie excelentných rumov, vrátane hnedého rumu Quorhum 23. Tento rum získava svoju jedinečnú chuť a kvalitu vďaka starostlivému miešaniu rôznych dávok z týchto sudov. Rodina Oliver si tak udržuje svoje dedičstvo v umení výroby kvalitného rumu a ponúka lahodné rumové výrobky, ktoré sú obľúbené medzi rumovými nadšencami.

Detailné informácie

Bezpečne zabalený tovar proti poškodeniu
Bezpečne zabalený tovar
proti poškodeniu
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa (DPD)
pri prijatí objednávky do 12:00
Doprava zdarma
Doprava a darček zdarma
pre objednávky nad 150 €
Obchod Spiritalco 17. novembra 126, 08001 Prešov
Predajňa
Nákup a osobný odber v Prešove

Podrobný popis

Rum Quorhum 23 je výsledkom zmesi rumov, ktoré zreli až dvadsaťtri rokov vo veľkých sudoch podľa metódy Solera, ktorá sa používa pri výrobe amerického bourbonu. Aj keď samotný proces destilácie prebieha tradičným spôsobom, pri zrení sa uplatňujú aj moderné postupy, aby sa dosiahol vynikajúci výsledok.

Rum Quorhum 23 je vyrábaný spoločnosťou Oliver & Oliver v Dominikánskej republike. Táto spoločnosť má korene na Kube a je známa svojou dlhou tradíciou výroby rumu. Quorhum 23 patrí medzi tzv. "Grandes Rones" - čo sú rumy vyrábané v limitovaných edíciách s dôrazom na vynikajúcu kvalitu. Tieto rumy sú určené pre tých, ktorí ocenia skutočnú kvalitu a špeciálnosť v rume.

Chuť

Rum Quorhum 23 ponúka veľmi výraznú chuť, ktorá je bohatá a sladká na začiatku, s výrazným nádychom pražených orieškov a mandlí. Jeho záver je teplý, dlhotrvajúci a plný sladkých tónov, ktoré sa skladajú do harmonického celku s ľahkými dotykmi dubového dreva.

Dodatočné parametre

Kategória: Rum
Hmotnosť: 1.69 kg
Krajina: Dominikánska republika
Objem: 0,7 l
Obsah alkoholu: 40 %
Balenie: Kartón
EAN: 7466871100035
Jednotková cena:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Rums Quorhum, Rums Dominican Republic - Whiskies du Monde

HISTÓRIA ZNAČKY RON QUORHUM

Túto značku rumov vyrába spoločnosť OLIVER & OLIVER. Je to rodinný podnik s kubánskymi koreňmi, ktorý sídli v Dominikánskej republike a špecializuje sa na výrobu a marketing remeselných špičkových rumov. Každá z ich prémiových značiek je jedinečná. Väčšina značiek je vytvorená v obmedzených a číslovaných edíciách pre ich klientov. Ich spoločnosť je známa oddanosťou a odhodlaním, ktoré vkladajú do každej fľaše, ktorú ponúkajú znalcom a spotrebiteľom.

Inovatívny a unikátny proces trojitého zrenia je odvodený od tradičnej španielskej metódy solera. Používajú starostlivo vybrané destiláty z cukrovej trstiny, ktoré sú hydratované, zreté a formulované tak, aby sa stali materskými rumami, ktoré tvoria základ ich remeselného výrobného procesu. Všetky rumy sú ručne plnené do fliaš, etiketované a číslované vyškolenými remeselníkmi. Minimálne dvakrát ročne sa vyberajú materské rumy, ktoré budú použité v nasledujúcom roku, pričom sa vyťaží až 75 % obsahu sudov.

Týmto spôsobom spoločnosť OLIVER & OLIVER prezentuje svoju vášeň a starostlivosť voči výrobe kvalitných rumov, ktoré si získali rešpekt a obdiv medzi rumovými znalcami.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz